Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Žhavá Zuzana Belohorcová opět vystavila své poklady! To jsou fotky na hraně

Zdroj: Instagram
+ Dalších 31 fotografií
Sexy fotky
Jedna z nejvíc sexy blondýnek Zuzana Belohorcová (43) opět nafotila provokativní snímky u moře. Podívejte se, jak to bývalé moderátorce erotické show Peříčko sluší.

Je to sice neuvěřitelné, ale krásné a divoké Zuzaně Belohorcové je už 43 let. Do povědomí českých televizních diváků se dostala jako svůdná blondýna v erotické show Peříčko. Od té doby už uběhlo moře času, ale Zuzana své rozkošné tělo udržuje pořád ve vynikající formě.

Ještě než se Zuzana Belohorcová odstěhovala na Miami, proslavila se jak na Slovensku, odkud pochází, tak u nás v Česku. Na televizní stanici STV působila jako programová hlasatelka, rosnička a moderátorka hry Keno 10. Z této televize odešla na Markízu, kde moderovala počasí a pořad Láskanie.

Do povědomí českých diváků se Zuzana dostala v roce 2003, když začala na Nově moderovat erotický pořad Peříčko. V roce 2005 pak na Markíze uváděla reality show Big Brother.

V roce 2012 se Belohorcová provdala za Vlastimila Hájka, s nímž má dceru Salmu a syna Nevia. Rodina žije na Miami, kde si Zuzka užívá tepla na prosluněných plážích. A také ráda vystavuje své poklady. Na žhavé snímky se můžete podívat ve fotogalerii.

Související články

Další články