Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Žhavá zrzka už je minulostí! Z Mirandy ze Sexu ve městě je 53letá politička bojující za legalizaci marihuany!

+ Dalších 19 fotografií
zvrat
Americká herečka Cynthia Nixon, která se proslavila díky roli Mirandy z kultovního seriálu Sex ve městě, slaví 53. narozeniny. Od natáčení uběhlo již dlouhých dvacet let a stárnutí bohužel nejde zastavit. Z kdysi smyslné Mirandy, která měla každého muže, na něhož ukázala, se stala prošedivělá a vrásčitá politička, která kromě boje za práva homosexuálů prosazuje i legalizaci marihuany.

Cynthia Nixon je pravý opak své seriálové postavy ze Sexu ve městě. Žhavá zrzka Miranda sbalila každého chlapa, kterého se jí zachtělo, a v posteli byla neskutečná dračice. Skutečnost je ale taková, že Cynthia o muže vůbec zájem nemá a už dlouhá léta žije s manželkou Christine Marinoni.

Pokud se alespoň v něčem Cynthia své seriálové postavě podobá, je to povolání. Od kariéry herečky už dávno odstoupila a televizní právničinu vyměnila za reálnou politickou scénu. Zapřísáhlá feministka bojuje za práva žen, uprchlíků, homosexuálů a také se snaží o legalizaci marihuany.

Když před lety herečka ukázala svou manželku, lidé nestačili zírat. Christine Marinoni není žádná modelka, zřejmě tedy bude pro Cynthii skutečnou spřízněnou duší. Na obrovskou proměnu kdysi sexy Mirandy a na její ženu se podívejte v galerii.

Mohlo by vás zajímat

Další články