Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Žhavá Xholakys z OnlyFans sdílela první lechtivé fotky: Co všechno předvedla

Dokonce i při focení modelka dodržuje nošení roušky.
Zdroj: instagram/xholakys.of.queen
+ Další 3 fotografie
onlyfans

Hvězdička z OnlyFans Valérie Holáková, která si říká Xholakys, sdílela své první žhavé fotky na Instagramu. Sociální síť OnlyFans je stále populárnější. Pomalu se začínají objevovat celebrity, které díky ní prodávají své svůdné fotky a videa. A Xholakys je jednou z nich. Co je u ní nového?

Xholakys a její kariéra modelky

I když tomu není tak dávno, kdy dorazila sociální síť OnlyFans do Česka, už má u nás velké příznivce. Uživatelé tam nahrávají své lechtivé fotky a videa. Je však na nich, jaký obsah budou pro své fanoušky tvořit. Právě erotika je nejčastějším účelem, pro kterou tuto sociální síť pro předplatitele využívají. Na OnlyFans začíná pomalu přibývat celá řada celebrit, které už mají svou fanouškovskou základnu vybudovanou.

Jednou z populárních dívek na OnlyFans se stala právě Valérie, která často přidává opravdu odvážné fotky, jimiž své fanoušky dráždí. Prozatím však neodhaluje celou svou postavu a vždy má intimní partie zahaleny. "Někteří si myslí, že když si to zaplatili, hned jim za pár eur automaticky roztáhnu nohy a ukážu, s prominutím, kun*u," vyjádřila se už dříve v rozhovoru pro Refresher.cz.

Jinak to ale vypadá, že se s případnou kritikou své erotické kariéry vyrovnává dobře. "Pokud se vám moje stránka nelíbí, stále vás budu milovat, nemůžete se tomu vyhnout," napsala pod jednu ze svých fotek na Instagram.

Modelka rapovala o závislosti

Kromě své nastartované kariéry, kdy se nevyhýbá ani lesbickým scénám, zkoušela Valérie také dráhu rapperky. Konkrétně připravila písničku pro svého kamaráda, který je závislý na drogách. "Zpěv teda nic moc, ale chápu, že to je pro kamaráda závislýho na drogách, což je pěkný gesto," napsali jí fanoušci. V písničce "V srdci led" rapuje o tom, že je jí líto, že už nic nebude jako dřív a kamarád se už nikdy nezmění.


Související články

Další články