Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Žhavá Tereza Kačerová šla do naha: Láska zesnulého Aviciiho dováděla s kamarádkou ve vaně

Modelka Tereza Kačerová.
Zdroj: Profimedia
+ Další 4 fotografie
modelka

Česká modelka Tereza Kačerová (30), známá svým vztahem se zesnulým švédským hudebníkem Aviciim (†28), opět vyvolává kontroverzi. Tentokrát neváhala sdílet fotografie, na kterých zcela nahá dovádí ve vaně plné vody s další ženou. Kráska, dlouhodobě žijící v americké Kalifornii, se tím pochlubila na Instagramu.

Tereza Kačerová znovu dokázala, že je pro ni nahota zcela přirozenou součástí života. Bývalá láska švédského producenta a hudebníka Aviciiho dala najevo, že si po předčasné smrti svého miláčka i nadále užívá života. Bezstarostně a ráda odkládá oděvy a nebojí se vyjádřit svou svobodu.

Tentokrát vstoupila do vany v doprovodu kamarádky – zpočátku to vypadalo jako obyčejná koupačka ve dvou, situace se ale proměnila v něco pikantnějšího.

Jen dvě dospělé kamarádky, které se koupou, a další dospělý, který sedí na umyvadle s foťákem a říká – ‚dobrý, ale může to být taky trochu sexy‘. Hranice? Co že to bylo?“ napsala Kačerová ke snímkům z vany s kamarádkou na Instagramu.

Od fanoušků to schytala


Tato její akce není prvním a pravděpodobně ani posledním případem, kdy se modelka nechala zvěčnit v odvážné poloze. Někteří lidé to ale v komentářích odsoudili a ptali se, zda je vhodné, aby sdílela takové fotografie, zejména když je matkou osmiletého syna Lukyho. "Tohle je odpad, jsi tak dobrá máma, proč tedy dělat tohle?" nechápou fanoušci. Kačerová však na tyto kritiky reaguje rezolutně a negativním názorům nepřikládá větší váhu.


Eva Podzimková o odmítnutí postelových scén: Přijdu si stará, je to trapné, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy