Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Žhavá tělíčka ve spodním prádle: Tyhle české krasavice mají postavy k nakousnutí

Zdroj: Archiv Zuzana Jandová / Archiv Táňa Bystroňová / Archiv Taťána Makarenko / Koláž eXtra.cz
+ Další 2 fotografie
Prádýlko
V naší galerii jsme svlékli známé české krasavice do spodního prádla a nabízíme vám obrovskou nabídku - od hubených víl přes vysportované postavy až po zdravě vypadající maminky na mateřské. Pozor, nabité sex-appealem.

Taťána Makarenko (31)

Překrásná modelka ukrajinského původu Taťána Makarenko (31) má postavu snů. Ředitelka soutěže krásy Miss Czech Republic se pravidelně podrobuje půstu a dle svých slov ve stravě příliš nehřeší. Není tedy pochyb, že by se svými padesáti kily a postavičkou jako lusk mohla dobývat světová mola.

Táňa Bystroňová (25)

Přítelkyně sporťáka z Prima CNN News Tomáše Vzorka, Táňa Bystroňová, se ve spodním prádle vyžívá a její sociální sítě jsou lehce erotickými fotkami jen nabité. Je tedy více než jasné, že v našem seznamu nesmí mladá vizážistka chybět. Ta se nebojí ani těch nejodvážnějších fotek včetně aktů.

Agáta Hanychová (35)

Agáta Hanychová se stala inspirací mnoha maminek, které se rozhodly hubnout po porodu anebo na mateřské dovolené. Agáta si stravu hlídá, ale drasticky se neomezuje a své rodině ráda uvaří. Je totiž mistrovskou kuchařkou. Za svou útlou postavu vděčí i boxu, který modelka ve svém volném čase ráda praktikuje.

Anna Šulc (21)

Mladá influencerka Anna Šulc, známá hlavně díky svému YouTube kanálu, čas od času nafotí lehce dráždivé, ale ležérní fotografie. A my říkáme - proč nezkusit modeling? Vyhublá Anna Šulc se sice už setkala s názory, že její touha za dokonalou postavou došla dál, než je zdrávo, nic si z toho však nedělá. Anička má velký cit pro módu.

Zuzana Jandová (33)

Krásná modelka Zuzana Jandová je zpět ve špičkové formě. Bývalá misska, která byla v minulosti hospitalizovaná na psychiatrii, nyní jen září štěstím. Půvabná Zuzana se pro blesky fotoaparátů narodila, každá linie jejího těla jen vyzývá ke zvěčnění.

Dominika Mesarošová (35)

Super postavu po třicítce si drží i Dominika Mesarošová Modelka byla velkou zastánkyní krabičkové diety. Česká playmate se rozhodně nemá za co stydět a vysportovanou postavou se stává inspirací pro mnohé maminky, které se snaží zbavit svých přebytečných kil.

Související články

Další články