Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Žhavá Svatba na první pohled: Štěpánka po vášnivé líbačce řekla, co od Pavla chce v posteli

Žhavá Svatba na první pohled: Štěpánka po vášnivé líbačce řekla, co od Pavla chce v posteli
Zdroj: Se souhlasem TV Nova
+ Dalších 13 fotografií
rozkaz
Experiment, jaký v České republice ještě nebyl. V nové reality show Svatba na první pohled se dva úplně neznámí lidé seznámí až na vlastní svatbě. Tři odborníci vybrali čtyři dvojice, které splňují nejvíce kritérií kompatibility. Mezi nimi jsou i Štěpánka Hadenová a Pavel Dlesk. Ti, na rozdíl od prvního zdrženlivého páru, předvedli už na obřadu vášnivou líbačku. Potetovaná nevěsta pak prozradila, co po svém muži bude chtít v posteli.

V druhém dílu pořadu Svatba na první pohled se diváci seznámili se Štěpánkou a Pavlem. Jednatřicetiletá Štěpánka Hadenová z Rokycan se živí jako manažerka v autobazaru. Osmatřicetiletý Pavel Dlesk z Plzně se živí jako kuchař. Právě tito dva lidé jsou podle vědců natolik kompatibilní, aby spolu mohli strávit celý život.

Pavel a Štěpánka byli jeden z druhého viditelně nadšení. Narozdíl od zdrženlivé Natálky a opatrného Františka, jejichž svatbu mohli diváci sledovat v prvním dílu, předvedli novomanželský polibek jak se patří. Žhavé líbání po pár minutách od prvního setkání mnohé hosty pobavilo.

Novomanželé se pak vzájemně potají obdivovali i před kamerami. Pavel označil svou manželku za nádhernou komtesu a Štěpánka věří, že manželství vyjde. Připadá jí totiž, že ona i Pavel jsou stejní mimozemšťani.

Jasný rozkaz

Jen chvíli poté, co se Pavel málem udusil knedlíčkem z polévky, začali novomanželé probírat ženichovy cesty do Německa. Přiznal, že němčinu miluje. Štěpánka pak jasně řekla, co po něm chce, nebo spíš nechce v posteli. „Prosím tě, hlavně při sexu nemluv německy,“ vyjádřila své přání nevěsta.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy