Trendy
válka na Ukrajině střelba v Praze Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Žhavá Simona Krainová: Fanoušci ji přirovnávají ke Claudii Schiffer a Kim Basinger zamlada

Simona Krainová: V padesáti letech popírá zákony přírody
Zdroj: se souhlasem Simony Krainové
+ Dalších 14 fotografií
vypadá skvěle

Bývalá topmodelka Simona Krainová doslova popírá zákony přírody. Před nedávnem oslavila padesáté narozeniny a nyní se na svém Instagramu pochlubila fanouškům kolekcí fotografií, na kterých je snad ještě žhavější než zamlada. 

Nestárnoucí Simona Krainová

Modelce a podnikatelce Simoně Krainové by její věk hádal jen málokdo. Známá topmodelka, která se proslavila nejen v Evropě, ale i za oceánem, v únoru oslavila významné kulaté narozeniny. Čerstvá padesátnice ovšem vypadá, jako by snad úplně zapomněla stárnout, a na fotografiích, které sdílela na svém Instagramu, je naprosto dechberoucí.
Před oslavou svých narozenin Krainová v rozhovoru pro eXtra.cz přiznala, že začíná bilancovat. "Spíš si říkám, že mám tak všechno víc na háku. Už neřeším úplně všechno tak křečovitě a nesnažím se mít všechno tak dokonale organizované a dokonale naplánované... Což jsem vlastně nikdy neměla," rozesmála se tehdy Krainová.
Fanoušci šílí
Možná i to je důvodem, proč se rozhodla projít fotoalbum a umístit na sociální síť fotografie, které za posledních 15 let řadí k těm nejvydařenějším. Simonu, která se pyšní tím, že její krása je dílem přírody a nikoli plastických chirurgů, přirovnali její followeři k nejslavnějším světovým supermodelkám a hollywoodským hvězdám.

"Simonko, wau, nádhera. Jinak mé oči viděly na fotečkách Claudii Schiffer, Marilyn Monroe a Kim Basinger zamlada. Smekám před vámi a opravdu krásná práce," napsala pod galerii snímků Zdenka.

"Simonko, chci ti říct, že jsi pro mě něco jako guru, ale upřímně jsi to nejkrásnější stvoření, jaké jsem kdy mohla vidět... sice zdálky, sice jen na sociálních sítích, ale jsi pro mě velká žena. Numero uno," komentovala fanynka Trejklova.

Lucie Borhyová a její začátky na Nově: Domů jsem se vracela s pláčem, brala jsem to osobně

Související články

Další články

Nejnovější kauzy