Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Žhavá Sharlota tváří Playboye: Mám nejvíc kilo, co jsem kdy měla, přiznala

Sharlota: Nová tvář Playboye
Zdroj: Se souhlasem Anna Koniaeva
+ Další 3 fotografie
playboy

Právě vychází prosincový Playboy, na jehož titulní straně pózuje Sharlota (25) – česká rapperka a zpěvačka. Do širšího povědomí se dostala díky albu Sextape z roku 2020. V letošním roce také debutovala ve filmu – v roli striptérky ve snímku Ubal a zmiz. V anketě Česky slavík 21 je jedinou ženou mezi nominovanymi v kategorii Hip hop & Rap. Sharlota také prozradila, jak na nabídku být tváří Playboye reagovala, ale také, jak se udržuje ve formě.

Sharloa nafotila pro Playboy smyslné a zároveň provokující snímky v luxusním spodním prádle značky Provoque. Pictorial reflektuje její přerod z dívky v ženu. Končí jedna etapa jejího života a chystá se na novou. Je totiž zasnoubená a těší na svatbu a založení rodiny.

Zbožňuje lilie, propadla CrossFitu – i proto má tak fit figuru. "Momentálně je to rok, kdy opravdu třikrát týdně chodím cvičit. I přesto, že mám nejvíc kilo, co jsem kdy měla, jsem v naprosté kondici a mé tělo vypadá nejlíp jako nikdy předtím," říká Sharlota a dodává "Playboy byl vždycky moje ikona. Nabídka pózovat na titulní straně mě opravdu potěšila."

Tetování zakrývá nedokonalosti jejího těla

Sharlota ulítává na tetování a tvrdí, že jím zakrývá nedokonalosti svého těla. Při pohledu na pictorial však není jasné, o jakých nedokonalostech vlastně mluví. Přesvědčte se sami. Titulní stranu a pictorial nafotila renomovaná fotografka Anna Koniaeva.

V galerii se podívejte, jaké snímky Sharlota nafotila. Prosincové číslo Playboye je v prodeji od 18. listopadu 2021.

Související články

Další články