Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

Žhavá Sharlota to vzala pěkně zostra a předvedla jedny z nejrozkošněj­ších ňader!

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 31 fotografií
The Voice
Zpěvačka a rapperka Sharlota (22) se na tiskové konferenci televize Nova předvedla v sexy modelu, v němž vystavila své přednosti. Šarlota Frantinová patří mezi nejpůvabnější mladé interpretky u nás. Zanedlouho ji diváci budou moct vidět vůbec poprvé na televizních obrazovkách jako porotkyni pěvecké reality show The Voice Česko Slovensko.

Rapová princezna Sharlota se už zanedlouho objeví na televizních obrazovkách a společně se slovenským moderátorem Matúšem Krnčokem exkluzivně provedou diváky zákulisím The Voice Česko Slovensko.

V on-line pořadu The Voice Zone budou k vidění bezprostřední reakce koučů a účinkujících, neodvysílané záběry i reportáže o tom, jak tato velká show vzniká.

Sharlota je známá mimo jiné také tím, že se s ničím příliš neštve a nebojí se říct vlastní názor nahlas. Proto nebudev pěvecké show nouze o její ostřejší výroky.

„Jsem moc ráda za tuto nabídku, protože jsem tu potkala spoustu skvělých lidí, jedním z nich je i můj kolega Matúš. Rozhodně si myslím, že divákům pořadu The Voice Zone budeme mít co nabídnout,“ říká Sharlota.

Rapperka se objevila na tiskové konferenci televize Nova v opravdu hodně žhavém modelu. U Sharloty jsme zvyklí na extravagantní kousky, tak snad nás nezklame ani v show The Voice.

Související články

Další články