Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Žhavá šelmička Brittany má za vzor Naomi Campbell. Vyrovná se svým půvabem ikonické krásce ?

Brittany S. Mason: 15 fotek žhavé modelky s africkými kořeny
Zdroj: Instagram Brittany Mason
+ Dalších 12 fotografií
Sexy galerie

Modelka Brittany S. Mason je americká kráska se západoafrickými kořeny. Mezi její velké vzory patří ikonická Naomi Campbell. Dlouhonohou manekýnku si návrháři chválí pro její pracovitost a odhodlání. Jak se líbí tahle sexy šelma vám?

Žhavá Brittany S. Mason

Dlouhonohá modelka Brittany S. Mason má kořeny v západoafrické Sierra Leone, žije ale v americkém Los Angeles. Po účasti na soutěži krásy si uvědomila, jak moc ji láká modeling, a rozhodla se to roztočit ve velkém. Vystudovala biologii a vrhla se na mola.

Vzor? Božská Naomi

Jejím největším vzorem je absolutní modelingová ikona Naomi Campbell, tu obdivuje pro její sílu i krásu. "Je to moje velká inspirace," tvrdí. Spolupracovala i s vizážistou slavné Jennifer Lopez nebo Tyrou Banks. "Nejlepší rada, kterou jsem dostala, byla, abych vždycky následovala svoje sny a nedovolila nikomu, aby mi říkal, co mohu nebo nemůžu dokázat," říká modelka, kterou si návrháři rádi vybírají pro její velkou pracovitost.

Brittany je velmi populární i na sociálních sítích, které ji hodně baví. Na Instagramu ji sleduje 22 tisíc fanoušků. Kromě toho si založila i vlastní TikTok a YouTube channel, kam postuje videa ze zákulisního života modelky. Jak se líbí exotická kráska vám? Podívejte se do sexy galerie.

Související články

Další články