Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Žhavá scéna ve Slunečné: Vlítli jsme na to, sotva jsme si podali ruku, říká vnadná Benešová

Žhavá scéna ve Slunečné: Vlítli jsme na to, sotva jsme si podali ruku, říká vnadná Benešová
Zdroj: tv prima
+ Dalších 5 fotografií
Slunečná
Róza z televizního seriálu Slunečná má pěkně pestrou minulost a všichni o ní vědí. Ta ji ale brzy dostihne i na statku. Nečekaně za ní totiž dorazí její dávná láska Milan, který ji opět okouzlí. Herečka Lucie Benešová (46) tak při natáčení s Petrem Štěpánem zažije vášnivou scénu. Jak Rózin románek nakonec dopadne, mohou diváci sledovat už ve 41. díle na televizi Prima.

S pugétem, úsměvem na tváři a touhou začít tam, kde před desítkami let skončili, se objeví Milan v podání Petra Štěpána ve Slunečné Tam pátrá po své dávné lásce, bývalé prostitutce Róze, již ztvárňuje Lucie Benešová. „S Luckou jsme se poprvé viděli letmo při natáčení seriálu Ošklivka Katka. Tam jsme tenkrát spolu nepartneřili, teď jsme si to tedy vynahradili,“ vzpomíná Petr, který s Lucií při natáčení seriálu Slunečná prožil velice intimní chvíle.

Profesionálové každým coulem

„Musím říct, že se mi to točilo dobře. I když jsme tam měli pár milostných scén, a jak to tak bývá, jednou jsme právě začali i natáčení. Když člověk musí jít do trenek a u hereček do spodní košilky, tak ač to nebylo nijak sexistické, je to náročné. Ale my jsme do toho skočili rovnýma nohama,“ vzpomíná herec. Podobně to vnímala i Lucie Benešová.

„Podali jsme si ruce, řekli si dobrý den a šli jsme na věc, protože naše první scéna byla, jak si hodně těsně povídáme v pokojíku,“ usmívá se herečka, která si na noc strávenou s Petrem sama vybírala kostým. Přiznává, že natáčení není vždy příjemné, pokud se lidé příliš neznají. "Na druhou stranu je to práce a nedá se nic dělat. Ale s Petrem to bylo fajn. V kostymérně jsem si řekla, že chci na sebe víc vrstev, protože vždy, když se točí nějaká lechtivější scéna, tak se musí dát něco svlékat," objasňuje a dodává, že mazaná herečka si na sebe vezme vždy několik kousků oblečení, aby neskončila před kamerou v podprsence.

Scéna mezi Rózou a Milanem bude pořádně žhavá. Zda je pro ni ale tím pravým, je zatím ve hvězdách. „Je to otázka na scenáristy a potažmo na diváky, jestli je moje postava bude bavit, zatím se Milan sbalil a odjel. Teď je otázka, jestli se vrátí a omluví se a jejich vztah bude mít nějaký další vývoj,“ přemýšlí herec. Lucie ale naznačuje, že i kdyby se vrátil, lehké to mít rozhodně nebude. „Myslím si, že to, co Róze udělal, bylo moc, ale uvidíme. Co zatím vím jistě, je, že nějaké to štěstí na ni určitě čeká. A jaké? To si musí divák ještě chvilku počkat,“ dodává Benešová.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy