Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Žhavá scéna v Modrém kódu: Muchlování Pagáčové s Gránským překazila korona

Žhavá scéna v Modrém kódu: Muchlování Pagáčové s Gránským překazila korona
Zdroj: FTV Prima
+ Dalších 11 fotografií
komplikace
Nebýt korony, diváci dnešního dílu Modrého kódu mohli sledovat intimní scénu seriálových postav Davida Gránského (28) a Patricie Pagáčové (31), Matyho a Laury. Přísná hygienická a bezpečnostní opatření, která provázejí natáčení oblíbených seriálů, se podepisují i na jejich scénářích. Ty se přepisují a upravují mimo jiné tak, aby nedocházelo k fyzickému kontaktu herců.

Opatření zavedená kvůli obavám z šíření koronaviru nedovolila Patricii Pagáčové a Davidovi Gránskému natáčení intimní scény pro seriál Modrý kód. „I když jsme všichni testovaní, nosíme roušky a sundáváme je až na ostrou. A nesmíme se líbat. Dneska bychom za normálních okolností s Davidem Gránským natočili polibek, ale nešlo to, a tak pusu nahradila kytka. Bylo to srandovní, na konci každé klapky jsme se s Davidem rozesmáli,“ prozradila Patricie Pagáčová po svém prvním pracovním dni po dvouměsíční pauze v natáčení.

Zánět nosohltanu

Tuhle scénu přitom původně měli herci natočit ještě před pauzou. Co se stalo? „Poslední natáčecí den před vyhlášením nouzového stavu jsem přijela na natáčení a nebylo mi dobře. A tak mě raději poslali zase domů a nenatočila jsem nic. Nakonec z toho byl jenom zánět nosohltanu, ale nikdo nechtěl nic riskovat,“ vysvětluje Pagáčová.

Natáčení bez komparzu

To ale nebyly jediné úpravy, které korona vepsala do scénáře Modrého kódu. „Točíme bez komparzu, což je divné. Nejnutnější komparz tak hrají členové štábu. Maskéři jsou tu v rolích procházejících zdravotníků. Takže nás líčí v kostýmu, pak sundají štíty a jdou na plac místo komparzu. Ale i když máme podmínky pro natáčení ztížené, jsem rád, že můžeme natáčet další díly,“ vysvětluje David Gránský, který díky koronakrizi dospěl k několika zjištěním. „Naučil jsem se pořádně mýt si ruce a zjistil jsem, že vystačím s mnohem méně penězi, než jsem byl zvyklý,“ prozradil seriálový nápadník Patricie Pagáčové.

Filip Turek se tvrdě opřel do Fialy: ODS zradila svoje voliče a on je toho absolutní příklad

Související články

Další články

Nejnovější kauzy