Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Žhavá Sára oslňuje muže na sociálních sítích svým potetovaným tělíčkem

Zdroj: Instagram Sarah Nedelciu
+ Dalších 7 fotografií
Hot mama

Pořádně žhavá potetovaná kočička? Spíš pořádná kočka! Podívejte se do galerie na sexy snímky Sarah Nedelciu, která své fanoušky na sociálních sítích odměňuje jen těmi nejprovokativnějšími pózami. Není divu, tělíčko má parádní.

Tetovaná ďáblice Sarah Nedelciu

Krásná influencerka Sarah Nedelciu sklízí na sociálních sítích velký úspěch. Není divu, vždyť má dokonalou postavu, kterou pravidelně piluje v posilovně a nebojí se ji ukázat. Sarah zahlcuje svůj instagramový profil jen těmi nejžhavějšími pózami.

Tmavovlasá kráska okouzlí ale i tím, že není žádná křehká květinka. Do očí vás při pohledu na ni udeří rozsáhlá tetování, která se jí rýsují po celém těle. Umělé rty, tmavé opálení, dlouhé vlasy a drzý výraz ve tváři. To je Sarah, která se na sociálních sítích svým fanouškům nepředstavuje nijak, snad jen pouhým emotikonem tygřice.

Potetovaná kráska je žhavá

Žhavá influencerka ale není jen nadšenou instagramerkou se sedmnácti tisíci fanoušky. Tahle šelma je populární i na platformě TikTok, kde sdílí videa se svým maličkým psíkem, sexy pohyby a žhavými outfity. Nadšení fanoušci ji za to odměňují tisíci lajků, komentáře Sarah přesto u některých ze svých příspěvků vypíná.

Jaké tetování Sarah se vám líbí nejvíc? Podívejte se do galerie.

Související články

Další články