Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Žhavá Robinsonka Terry čelí odporným zprávám: Co jí obtloustlí úchyláci píší?

Zdroj: Instagram.com
+ Dalších 25 fotografií
Finalistka Robinsonova ostrova Tereza Dušková (22) je jednou z nejkrásnějších soutěžících z druhé řady. Proto bylo již od začátku jasné, že se bude muset potýkat s pořádnou náloží ctitelů. To bývá většinou příjemné jen do té doby, než se objeví nějací úchylové s dost nevybíravými zprávami. Půvabná Terry to holt nemá jednoduché.

Druhá řada Robinsonova ostrova je za námi. Do finálové trojky se dostaly krásky Martina Fialková a Tereza Dušková Vítězství jim bohužel vyfoukl sympatický Martin Složil Možná by bylo všechno jinak, kdyby holky nepodělaly svoji závěrečnou řeč.

To je sice nyní už jedno, ale Tereza ani Martina si na nezájem veřejnosti rozhodně nemůžou stěžovat. Obzvlášť vnadná Terry musí nápadníky doslova přehazovat vidlemi. Už od začátku hry bylo jasné, že Tereza patří mezi největší kočky.

Perfektní postava, roztomilý kukuč a nádherná přírodní prsa Už chlapi na ostrově po milé Terry pokukovali očkem. Kromě krásy Robinsonka zabodovala výdrží v těžkých soutěžích a podařilo se jí také získat imunitu.

Rychle nabytá sláva má ale i svá úskalí. To poznala na vlastní kůži právě Terry. Denně jí musí chodit nabídky od různých pánů, což se může jevit jako příjemná záležitost, ale jen do té doby, než se začne potýkat s úchly.

Jeden takový jí napsal hodně ostrou zprávu, kterou Tereza následně zveřejnila. Podívejte se na ni do galerie a bavte se stejně jako hnědovlasá Robinsonka.

Související články

Další články