Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Žhavá Robinsonka odhodila stud: Ukázala se nahoře bez a představila muže svého srdce!

+ Dalších 23 fotografií
TOP GALERIE
Robinsonka Tereza Dušková (23) byla dlouhou dobu sama. Fanoušci se hodně divili, že dívka s tak dokonalou postavičkou a roztomilým kukučem nemá přítele. Na nějakou chvíli se pohledná brunetka odmlčela, ale nyní se vrací se vší parádou. Odhodila stud a konečně je zadaná!

Tereza Dušková je účastnice druhé série reality show Robinsonův ostrov. Terry se díky své upřímnosti a nadhledu stala jednou z nejoblíbenějších účastnic této série. Na brunetku se navíc dobře kouká, protože je nejenom krásná, ale také má perfektní postavu.

Pohádkovou výhru si sice nakonec neodnesla a skončila třetí kvůli své hodně špatné závěrečné řeči, která ji připravila o vítězství, ale stěžovat si rozhodně nemůže. Na sociálních sítích ji sleduje přes sto tisíc lidí a Terry se také živí jako příležitostná fotomodelka.

Hodně fanoušků nemohlo pochopit, jak někdo s tak dokonalým tělíčkem může být stále singl. Na nějakou dobu se po Tereze slehla zem, ale už je zas zpátky a v plné parádě. Terry v současné době hodně cestuje a při té příležitosti se také lidem pochlubila se svým novým přítelem.

Musíme uznat, že Tereza má vkus a nový šamstr je fešák. „Tohle je on, mého srdce šampion. A také ten, který to se mnou vydrží. Protože prostě občas mám hlad, občas jsem unavená a občas tráva moc zelená, koule moc kulaté a ryba moc hlasitá,“ napsala Robinsonka k zamilované fotce s partnerem.

Navíc se Terry konečně pořádně odvázala a na fotce s novým přítelem je nahoře bez!

Mohlo by vás zajímat

Další články