Trendy
válka na Ukrajině střelba v Praze Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Žhavá předsvatební noc a luxusní snídaně v bazénu: Miliardář Chlad si bere Aničku v přepychu

Richard Chlad a Anna Marie Kánská se dočkali svého dne.
Zdroj: Jiří Masojídek/eXtra.cz/se souhlasem Richard Chlad/koláž
+ Dalších 15 fotografií
svatba

Richard Chlad a Anna Marie Kánská se konečně dočkali. Jejich den D je tady. Dvojice si své ano řekne na pohádkových Maledivách. Jak sdíleli na svých sociálních sítích, samotné svatbě předcházela pořádně žhavá noc a luxusní snídaně v bazénu, který byl plný rudých růží. 

Miliardář Richard Chlad a jeho půvabná Anna Marie Kánská si 17. listopadu řeknou své ano. Svatba se bude odehrávat na krásných Maledivách. Nervozita šla zcela stranou a dvojice si samotný čas před obřadem užívá ve velkém stylu, jak sdíleli prostřednictvím Instagramu.


Noc před jejich velkým dnem byla vskutku žhavá a zahrnovala noční koupání v moři. Nutno podotknout, že Richard má po svém boku krásku s dokonalým tělem. Slavnostní den pak odstartovali luxusní snídaní v bazénu, který vypadal jako z pohádky - byl totiž plný rudých růží. Na stole ve tvaru srdce se servírovaly samé dobroty a nesměla chybět ani sklenka prosecca.

Doporučené video: Rozhovor s Richardem a Aničkou o detailech svatby.


Dvojice bude mít rovnou dvě svatby

Přípravy proběhly na jedničku, což je hlavním důvodem, proč Richard ani Anička nepociťují žádnou nervozitu a společně strávený čas v krásné destinaci si užívají plnými doušky. "Ani to nijak neprožíváme. Svatba bude na pláži i později s večeří. Je lepší tady nahlas nevyslovovat přání, protože nám to tady okamžitě splní. Když zjistili, že trochu amatérsky hraji, tak mi sem přivezli elektronické klávesy," řekl Chlad pro eXtra.cz.


Pohádková svatba v exotickém ráji je však teprve začátkem. Mají totiž v plánu vzít se dvakrát, a to kvůli pravidlům na Maledivách, kde vyznávají právo šaría. To by znamenalo, že Richard by mohl mít vícero žen, což se samozřejmě jeho půvabné snoubence nelíbilo. Druhý obřad se bude konat v Česku na pražské radnici.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy