Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

ŽHAVÁ PODÍVANÁ! Už víme, co na své Koblize vidí Leoš Mareš! Její odhalené nohy by mohly být osmým divem světa

Ten Leoš má ale štěstí.
+ Další 2 fotografie
Když spolu před rokem začali randit, tak se ozývaly hlasy, co vlastně bohatý moderátor Leoš Mareš (40) vidí na módní redaktorce Monice Koblížkové (34). Na své postavě sice makala, ale bylo jí vyčítáno, že ten obličej nic moc. Sice to není prvoplánová kráska, ale ty nohy, ty by odrovnaly snad i slepého.

Ta holka by z fleku mohla dělat modelku. Nejenže je zajímavá, ale nohy má až do nebe a kampaně na silonky by byly jen její. Pak už se není čemu divit, že je z Moniky Leoš naprosto paf a snesl by jí i modré z nebe.

Hned by si to s ním určitě vyměnily i další stovky chlapů, zvlášť obdivovatelé nožek jak laňka. Ty teď stylistka předvedla na dovolené, kde se v poušti producírovala jen v bikinách a průsvitné košili. Dala tak vyniknout svým vnadám, na které sbalila takovou zlatou žílu.

Ale už vás nebudeme zdržovat zbytečnými řečmi. Sami se přesvědčte, že má Leoš opravdu dobrý vkus a s Monikou nešlápl vedle.

Mohlo by vás zajímat

Další články