Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Žhavá podívaná: 8 filmových hanbářek, co se nebojí ukázat svá těla!

Nine
+ Dalších 5 fotografií

Za tyhle výstupy se sice Oscaři nedávají, ale pro diváka bývají o to zajímavější. Filmy, kde scénář nařizuje herečkám odhodit svršky, se dočkají většinou úspěchu a je úplně jedno, že po umělecké stránce se jedná o totální brak.

Do prádla nebo dokonce do naha jdou i taková jména, která se v soukromí dušují, že se ve skutečnosti HROZNĚ stydí a svlékání se budou vyhýbat jako čert kříži. Po hlavě do toho vletěla třeba taková stydlivka Demi Moore (50), která si před sedmnácti lety potřebovala dokázat, že si ji Bruce Willis nevzal jen pro její krásné oči.

Nechala si zvětšit prsa, makala na své postavě a vypustila do světa fušeřinu s názvem Striptýz, kde ukázala úplně všechno a navrch za to dostala i nějaké Zlaté maliny, aby toho úspěchu neměla najednou moc.

To Salma Hayek (46) na svlékání udělala kariéru. Tuhle mexickou herečku prostoduchých telenovel nebral nikdo vážně, dokud se neukázala polonahá ve filmu Čtyři pokoje. Od té doby šla její kariéra strmě nahoru a svršky zase pomalu dolů.

Snad nejznámější hanbářkou je ale profesionální blondýna a večírková darmošlapka Paris Hilton (32), která se svléká dobrovolně a zadarmo. Před pěti lety se zavlnila u tyče v lasvegaském klubu Pussycat Dolls, když slavila své narozeniny. Profesionálním striptérkám nezbylo než sledovat, jak jim Paris leze do zelí, aby na sebe opět upoutala pozornost. Jinak to totiž ani nedovede.

Mohlo by vás zajímat

Další články