Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Shannen Doherty

Žhavá party Survivoru plná intimností: Zamilovaný Sebastian s Andreou i pikantní líbačka Rachel s partnerkou

+ Dalších 27 fotografií

Survivor 2024 zná svého vítěze – Martin Mikyska alias Mikýř shrábl výhru. Poslední epizodu mohli fanoušci sledovat spolu se všemi účastníky soutěže v pražském Duplexu. Hned po grandiózním finále se rozjela party, na které bylo pěkně horko. O největší show se postarala Rachel Karnížová se svou přítelkyní Dominikou, jak zachytili fotografové redakce eXtra.

Třetí série drsné show Survivor má svého vítěze, kterým je moderátor a youtuber Mikýř. Ten si výhru vychutnal v pražském Duplexu nejen se svými spolubojovníky a hráči z předešlých sérií, ale i s fanoušky. Po oficialitách už mohla začít party, na které se řada hvězd pěkně rozdováděla.

Asi o největší show se postarala rudovlasá Rachel Karnížová se svou blond přítelkyní Dominikou. S půvabnou fitnesskou se od sebe nemohly odlepit. Rozjely to na parketu i mimo něj, o vášnivé polibky a hrátky nebyla nouze, dokonce i Sebastian mnohdy nemohl uvěřit svým očím, jak je vidět na jedné z momentek našich fotografů.

Ručka šmátralka Radka Polomíka

Ani ten se však nenechal zahanbit a i on část večera věnoval své krásné Andree Bezděkové. Něžné doteky střídaly polibky a zamilované pohledy. Andrea je známé číslo, a tak v momentu, kdy se Sebastian na chvíli vzdálil, neváhala a ukořistila Mikýřův pohár.

Doporučené video: Rozhovor se Sebastianem:

Své drahé polovičky vzali s sebou do klubu na Václavském náměstí i Iva Skupník a Radek Polomík. Jak si všimla redakce eXtra, ten se velmi zajímal o pozadí své drahé. Mezi pozvanými hosty byli i slavná playmate Lela Ceterová s manželem Karlosem Vémolou neboli Terminátorem. 

Související články

Další články

Nejnovější kauzy