Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 tragédie v Mostě Clash of the Stars 5

Žhavá partnerka sporťáka z Primy CNN News opět šokuje: Táňa Bystroňová šla donaha

Táňa Bystroňová šokovala polonahými fotkami
Zdroj: Archiv Táňa Bystroňová
Do naha
Žhavá partnerka sporťáka z CNN Prima News Tomáše Vzorka (45), mladičká sexbomba Táňa Bystroňová (25), své fanoušky zásobuje fotkami ve spodním prádle, ve kterém propaguje nejrůznější reklamní produkty. Teď se svlékla úplně.

Táňa Bystroňová, která se živila jako modelka a hosteska, se na svých sociálních sítích často fotí jen ve spodním prádle. Fanoušky zásobuje sexy fotkami, při čemž dělá reklamy na nejrůznější zboží. Táňa se nebojí jít do extrémů a točit videa, na kterých špulí zadeček do kamery, nebo se fotí rovnou bez kalhotek. Přirození si pak šikovně zakrývá pouze dlaní. Táňa se odvázala a nebála se zajít v reklamě ještě dál. Zvěčnila se nahá ve vaně, ve které téměř chyběla voda. Na to ji upozornili i fanoušci. "Málo vody, šetříme," svěřila se jim Táňa.

Milenka sportovního moderátora Tomáše Vzorka na fotografii pózuje s vínem a tácem plným pochutin. Svými rekvizitami si modelka zakrývá intimní partie. Komentáře od naprosto nadšených mužů na sebe samozřejmě nenechaly dlouho čekat. Neúspěšná herečka, která na svou velkou roli zatím stále čeká, se svěřila s tím, že ve vaně moc dlouho nevydrží. Táňa je hodně aktivní, vystřídala už spoustu profesí a věnuje se sportu. Sama sebe popsala jako "neposednou aktivní ženu".

Trápení Alex Mynářové a strach o vážně nemocného syna: Kvůli chronickým zánětům ledvin podstoupil roční léčbu

Související články

Další články

Nejnovější kauzy