Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Žhavá OnlyFans boxerka skončila v nemocnici: Soupeřka ji před zápasem prohodila stolem

Zápas Wett vs Grace
Zdroj: Instagram Astrid Wett
+ Další fotografie
KONFLIKT

Souboj mezi britskými OnlyFans tvůrkyněmi, tiktokerkou Alexií Grace (25) a boxerkou Astrid Wett (22), které se dohodly, že si vyříkají své vzájemné neshody v ringu, se měl konat v sobotu večer. Došlo však k nečekané rvačce ještě před začátkem zápasu a Astrid Wett skončila údajně v nemocnici. Její soupeřka ji totiž prohodila stolem. 

Rivalita influencerek na sociálních sítích probíhala již několik měsíců a vše odstartovalo v květnu, kdy se soupeřky pohádaly poprvé. Následně si Astrid Wett založila svou vlastní promotérskou společnost, protože si stěžovala, že jí v KSI Misfits Boxing nedali možnost zápasu.

Dámy se pohádaly již na tiskové konferenci před zápasem a Wett polila svou sokyni energetickým nápojem. Následně se potkaly před prvním gongem zápasu, kdy celá situace eskalovala a Grace prohodila soupeřku stolem. Stream, který měl zápas přenášet, byl přerušen.

Grace vyběhla s pláčem

Video ukazuje, že Wett dlouho ležela na zemi a zjevně se udeřila do hlavy. Alexia Grace rychle místo opustila s pláčem. "Wett Promotions je absolutní vtip. Není to poprvé, co před zápasem něco podobného vyvolala," vyjádřila se po incidentu Grace.

Diváci se domnívají, že celá situace byla pouze nahraná. "Nejvíce zinscenovaná scéna, která se kdy stala," napsal fanoušek pod video, které koluje na Twitteru. Ne všichni to ale viděli stejně. "Nemyslím si, že to s Astrid Wett bylo zinscenované. Pochybuji, že by komentátor Wade Plemons cestoval do Velké Británie jen kvůli tomu," napsal další.

Souboje influencerů v posledních letech rozdělují fanoušky na dva tábory. Jedni to milují, neboť je s tím spojený bizár a velké kauzy, druhá část je ale toho názoru, že by se každý měl věnovat tomu, co umí, a neměl by ničit sport svým emotivním předváděním a bizarnostmi.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy