Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Žhavá Nikol Švantnerová má dokonalé tělo! Nyní konečně prozradila, jak to dělá!

Jo, tohle je fakt super tělo!
+ Další 4 fotografie
Úřadující česká Miss Nikol Švantnerová v exkluzivním rozhovoru boří mýty o tom, jak se modelky starají o svá těla.

Nikol Švantnerová má 22 let a korunku České Miss 2015 na hlavě. Thomas Kruchina z Blesk.cz vyzvídal, jak toho dosáhla. Je to tak jednoduché!

Thomas je zkušený reportér a ví, jak rozlousknout kdekoho. A ani Česká Miss pro něj nebyla dost tvrdým oříškem! Z rozhovoru jsme se dozvěděli, že Nikol nedrží žádné diety, ba naopak! Miluje jídlo! A místo bulimie volí Nikol sport! Sportuje prý opravdu hodně, protože hodně jí. Misska je proti všemu nezdravému, co se ve světě modelingu vyskytuje. Jeden z nejhorších triků, které modelky používají, je tekutinová dieta. Několik dní před focením plavek prostě nepijí žádné tekutiny, aby se jim lépe vyrýsovaly svaly. Nikol to prý zkusila jednou, zkolabovala a teď už o tom nechce ani slyšet!

Pro ty, co řeší celulitidu, ale moc dobré zprávy nemáme. Na otázku ohledně svých nekonečně dlouhých nohou a absenci jakéhokoli náznaku celulitidy odpověděla jednoduše: Geny. Nikolina 45letá matka má prý stejně dokonalé nohy bez pomerančové kůry i v takto pokročilém věku.

Momentálně Nikol chystá zásnuby se svým přítelem Jakubem Horou. Chlap jako hora to sice není, ale zato kope za FK Teplice! Mrkněte na fotky, jak jim to spolu sluší v zoo i na dovče!

Mohlo by vás zajímat

Další články