Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Žhavá manželka tenisty Berdycha: Jsou tohle nejvíce sexy fotky, které kdy nafotila? SNÍMKY U NÁS VE FOTOGALERII

Berdych má doma pořádnou kost.
Zdroj: Instagram
+ Další 2 fotografie
Ester Sátorová je pořádná kočka, to se ví. Jenže fotky, které nafotila v poslední kampani, jsou snad nejžhavější v historii. Jen se sami pokochejte jejím takřka dokonalým tělíčkem, které ale může mazlit pouze naše tenisová jednička Tomáš Berdych.

Tahle kráska čeká nejlepšího českého tenistu současnosti každý den doma. Není divu, že se mu v poslední době na turnajích tolik nedaří a raději tráví čas s ní. Ester ve své poslední kampani nafotila pořádně žhavé snímky, ve kterých ukázala, proč si ji právě Berdych vybral jako svou manželku.

Jednalo se o fotografie pro časopis InStyle. Ester tam ukázala svůj outfit na léto do města, který připomíná spíše výbavičku někam na pláž. Pokud takhle bude chodit po Londýně, tak se stane pravděpodobně terčem všech kolemjdoucích.

Tomáše aktuálně čeká Wimbledon a Ester bezpochyby bude znovu k vidění na tribunách. Právě ve Wimbledonu si zahrál své doposud jediné grandslamové finále a i letos se mluví o tom, zda to konečně vyjde a přijde vysněný titul z turnaje „Velké čtyřky“.

Související články

Další články