Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Žhavá maminka: Monika Bagárová sdílela momenty jako z reklamy na štěstí a lásku

Zdroj: Archiv
+ Dalších 9 fotografií
galerie
Čerstvé mamince Monice Bagárové (26) mateřství velmi svědčí. Důkazem jsou nové dechberoucí snímky, které zveřejnila na svých sociálních sítích. V objetí jejího svalovce, MMA zápasníka Makhmuda Muradova (30) představují dokonalou reklamu na partnerské štěstí a lásku. Co navíc krásná Monika popřála svým příznivcům do nového roku?

Oblíbená zpěvačka Monika Bagárová (26) zažívá s partnerem Makhmudem Muradovem jedno z nejkrásnějších období. Před sedmi měsíci se jim narodila rozkošná dcera Rumia, která jim do života přinesla nepopsatelnou lásku. Důkaz jejich nekonečné radosti a lásky se odráží i na snímcích, které Monika sdílela na svých sociálních sítích. V pevné náruči jejího partnera Makhmuda společně září jako ty nejjasnější hvězdy. „My dva, my tři,“ napsala ke krásné fotografii.

Moniky přání

Půvabná zpěvačka se rozhodla ohlédnout za rokem 2020, který jí přinesl ten největší životní poklad. „Rok 2020 byl pro mě nejvíc ve všech směrech ! To nejkrásnější co nám přinesl, je Ruminka smysl života. Přeji vám všem hlavně zdraví a lásku, tak jako každý rok protože nic důležitějšího v životě není. Děkuji vám za vaší přízeň, za vaše zprávy, které častokrát otevřu a vytvoří mi úsměv na tváři. Těším se na další společný rok. Už teď vím, ze bude plný krásných momentů. Věřím, že nám přinese větší svobodu a že se nám podaří potkat na pódiu. S láskou Monika,“ vzkázala svým příznivcům.

Největší fanynky

Zatímco se bojovník Makhmud Muradov připravuje na UFC turnaj, který se bude konat 23. ledna na bojovém ostrově Yas, čerstvou maminku Moniku zaměstnává dcerka Rumia, se kterou si užívá všechny chvíle a tatínkovi budou zajisté fandit z pohodlí domova. „Jsme sehrané parťačky a nejlepší kámošky. Moc nám pomáhá rodina, která je stále nablízku, když je partner pracovně v zahraničí nebo má přípravu na zápas,“ prozradila Monika nedávno na svých sociálních sítích.

V galerii se podívejte, jak to krásné rodince sluší. No není tohle reklama na štěstí?

Související články

Další články