Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Žhavá Lucka Vondráčková v Decibelech lásky: Smyslný taneček s manželem Čvančarové!

Zdroj: Decibely Lásky, Profimedia
+ Další fotografie
To je podívaná
Vnadná Lucie Vondráčková zazářila v zatím posledním filmu Michala Davida a ve své roli si střihla sexy taneček s Petrem Čadkem. Takhle oba řádili v pokračování Discopříběhu. Film se ale kvůli problému s autorskými právy jmenuje Decibely lásky.

Lucie Vondráčková (39) si před čtyřmi lety odskočila z Kanady do Plzně na natáčení Decibelů lásky. Už podle názvu poznáte, že se to tam jezdci na deskách jenom hemží. Aby ne, film je plný písniček Michala Davida (58).

Lucka měla krátce po porodu a do Čech tehdy přivezla malého syna Adama, kterého tou dobou kojila. To vysvětluje nezvykle velké vnady jinak drobné zpěvačky.

Ve filmu se také tančí a Lucie dostala toho nejlepšího z nejlepších. Tiskla se tam k Petru Čadkovi (40), tanečníkovi a choreografovi, který je znám hlavně ze StarDance. Na téhle soutěži ho také klofla jeho manželka Jitka Čvančarová (41).

Petr si Lucčin výkon nemohl vynachválit. Na to, že není profesionální tanečnice, si prý vedla opravdu výborně. I na fotkách to vypadalo, že se jim spolupracovalo velmi dobře. No uznejte sami.

Související články

Další články