Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Žhavá Kristýna Schicková: V odvážném oblečku ukázala svou štíhlou figuru, omylem odhalila klín

Kristýna Schicková je sexy žena.
Zdroj: Koláž eXtra.cz/Pavel Dvořák
Předchozí Další
+ Dalších 7 fotografií
Rozkrok

Modelka Kristýna Schicková (29) patří mezi nejžhavější české krásky a své křivky vždy umí skvěle zdůraznit. Na představení a následnou party nové kolaborace značek H&M a Paco Rabanne zvolila zlatý dvoudílný set, který byl pořádně odvážný. V jeden moment stačilo málo a Schicková přítomným fotografům, mezi nimiž byla i redakce eXtra.cz, ukázala nechtěně rozkrok.

Jen těžko by někdo věřil, že porodila již dva syny. Devětadvacetiletá modelka Kristýna Schicková se ukázala na H&M party ve velmi odvážném, ovšem slušivém outfitu. Zvolila totiž flitrovaný top s průstřihy a zajímavou dlouhou sukni ze stejného materiálu.

Před fotografy Schicková pózovala jako pravá modelka, ovšem v jeden moment zvedla sukni velmi vysoko. Stačilo málo a přítomným fotografům nechtěně ukázala rozkrok. To se naštěstí nestalo, i tak ale bylo vidět proklatě vysoko.

Klíč ke štíhlé postavě

Před časem Kristýna prozradila svůj klíč k vysněné postavě. Po dvou dětech totiž vypadá naprosto famózně. „Už několik let jedu přerušovaný půst. První jídlo mám až kolem oběda, to si dám plnohodnotné jídlo, klidně meníčko, předkrm, polívku, dezert, hlavní jídlo. Pak nejím až víceméně do šesti do večera, to si dám opět plnohodnotnou večeři a pak zase až další den,“ nechala se slyšet vždy usměvavá brunetka.

„Tohle na mě funguje, mám to potvrzené i z genetických testů. Moje tělo je takhle v nejlepší formě a už se tím řídím asi 10 let, takže to je můj klíč,“ prozradila v září pro eXtra.cz.

Na fotografie z H&M party, kde nechyběla ani redakce eXtra.cz, se můžete podívat v galerii.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy