Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Žhavá kočka z Ulice Sara Sandeva ukázala rozkošný mini dekolt a zamilovaného fotbalistu

To je ale povedený páreček.
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 14 fotografií
Krásná herečka Sara Sandeva (20) na premiéru Čertovin přivedla svého nového přítele. A je to zase fotbalista. Václava Černého nahradil slávista Jan Sýkora (24). Kromě něho přišla Saru podpořit i rodina. Párečku to společně opravdu hodně sluší a oba dva vypadají zamilovaně. Tak snad jim to vydrží co nejdéle.

Půvabná herečka ze seriálu Ulice Sara Sandeva je už nějakou dobu šťastná po boku slávistického fotbalisty Jana Sýkory. Sara je nádherná žena a má velký herecký talent. Diváci si ji sice prozatím pamatují především díky seriálu Ulice, ale to se jistě postupem času změní.

Sandeva je přece jenom ještě hodně mladinká. Svého přítele, který je mimochodem - stejně jako ten předchozí - opět fotbalista, vyvedla do pražského Slovanského domu na premiéru pohádky Čertoviny od Zdeňka Trošky.

Oběma to opravdu slušelo a vypadali zamilovaně. Sara navíc ukázala svůj rozkošný mini dekolt a celý večer se tulila ke svému příteli. Tak snad jim to vydrží a nebude se opakovat hořký rozchod jako s fotbalistou Václavem Černým.

Související články

Další články