Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Žhavá Kateřina Fialová zaválela v Tváři jako nikdy: Laňka Brožová tentokrát nudila a uspávala

Žhavá Kateřina Fialová zaválela v Tváři jako nikdy: Laňka Brožová tentokrát nudila a uspávala
Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 8 fotografií
tvář
Další díl úspěšné pěvecké soutěže Tvoje tvář má známý hlas přinesl spoustu překvapení. Jedním z nich bylo vystoupení mladinké Kateřiny Marie Fialové (22), která si pro dnešní večer vylosovala písničku Stojky od kolegyně Bereniky Kohoutové (28) a zvládla ji naprosto perfektně. Menším zklamáním byla vždy sexy Kateřina Brožová (51), na kterou padla nudná a uspávající písnička.

Z outsidera hvězdou

Mladinká zpěvačka Kateřina Marie Fialová (22) byla dlouhou dobu považována za outsidera soutěže Tvoje tvář má známý hlas. V tomto kole ale vytřela zrak nejenom porotě, ale i divákům u televizních obrazovek.

Kostým byl dokonalý a po vizuální stránce nebyla od Bereniky Kohoutové k rozeznání. Navíc to Fialová rozjela se vším všudy a publikum v sále se ohromně bavilo. "Tohle se jí vážně podařilo. Skvěle vystihla Bereniku," komentují lidé na sociálních sítích vystoupení Fialové.

Zpěvačka a herečka se v pořadu Extra Host svěřila moderátorce Evě Decastelo o rakovině kostí, která postihla jejího tatínka a on zemřel, když bylo Kateřině pouhých šestnáct let. Půvabná černovláska se pomalu, ale jistě dostává mezi favority celé soutěže, tak uvidíme, jak to nakonec dopadne.

Přízemní Kateřina Brožová

Kateřina Brožová (51) je od začátku považována za suverénní favoritku. Diváci vůbec neočekávali, že to Brožová v Tváři takhle rozjede a každé vystoupení bude lidi ohromně bavit. Když si navíc vylosuje vystoupení, u kterého musí mít sexy obleček, je na co koukat.

Tentokrát se to ale nepovedlo a není to přímo její vina. U losování měla Kateřina Brožová zkrátka smůlu. Její vystoupení s Ondřejem Rumlem bylo uspávající a Kateřina byla příliš oblečená. Fanoušci se na sociálních sítích shodují na tom, že je baví ta divočejší část Kateřiny.

Narozeniny herce v důchodu Jana Kanyzy: Není co slavit, jen vám každý rok přidají další prášky, říká štamgast z Hospody

Související články

Další články

Nejnovější kauzy