Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Žhavá Jennifer Lopez odhodila svršky: I po padesátce vypadá na dvacet

Žhavá Jennifer Lopez odhodila svršky: I po padesátce vypadá na dvacet
Zdroj: Archiv Jennifer Lopez
+ Další 2 fotografie
Hot mama

Zpěvačka Jennifer Lopez (51) se pochlubila svými nekonečně žhavými fotkami z natáčení nového videoklipu. Popové divě se jenom daří, nejen v hudebním světě, ale také v soukromém životě. Aktuálně je k vidění po boku svého ex, herce Bena Afflecka (48). A jenom září!

Jennifer Lopez má postavu jako ve dvaceti

Zpěvačka Jennifer Lopez (51) se zase absolutně utrhla ze řetězu. Na nejnovějších sexy fotkách vypadá prostě úchvatně. Hádali byste jí přes padesát? My tedy rozhodně ne. Půvabná pěnice totiž vůbec nestárne, skoro jako kdyby dokázala zastavit čas. To ostatně dokazují snímky z natáčení jejího nového videoklipu k písni Cambia El Paso (Změň krok).

Popová diva předvedla svoji vymakanou postavu v sexy stříbrných bikinách. Fotky plné třpytu ale skýtají jediný poklad, Jennifer. Ta si za sérii žhavých snímků vysloužila v komentářích nekonečnou smršť pochval, smajlíků a samozřejmě také miliony lajků.


Jennifer se daří

Jennifer věnovala fanouškům svůj pronikavý sexy pohled, který ještě prohlubuje kouřové líčení a uhlově černá linka. Na těch nejprovokativnějších snímcích si zakrývala nahý hrudník jen rukama. A rozhodně se nemá za co stydět. Jennifer se hodně daří nejen v oblasti hudby, ale také v soukromém životě. Nedávno se sice rozešla se svým dlouholetým partnerem Alexem Rodriguezem, v současné době je ale k vidění po boku svého bývalého, herce Bena Afflecka (48), a očividně září štěstím.

Na žhavé fotky Jennifer Lopez se podívejte do naší galerie.


Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy