Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Žhavá holka fotbalisty Ronalda nafotila novou kolekci plavek: Tohle je nejvíc sexy tělo

Irina Shayk v kolekci Beach Bunny 2013. Ronaldo musí mít u domu les
brokovnic, aby si svou přítelkyni ohlídal.

Irina Shayk byla nedávno vyhlášena jako nejžhavější žena na planetě Zemi a tentokrát budeme muset s touto volbou souhlasit, protože se na ni nedá namítnout ani půl slova. Ruská supermodelka, která je hvězdou přehlídkových mol a v soukromí zahřívá postel Christianu Ronaldovi, nafotila letošní plavkovou kolekci a muži při pohledu na ni slintají touhou, ženy závistí.

Krásná Irina (27) se může pyšnit dokonalým tělem, souměrným obličejem a lví hřívou, všechno je to pravé, skoro jak od Mattela. Ale jestli si myslíte, že se takhle narodila a frontu na dokonalost si vystála třikrát, tak to ani omylem, Irina na sobě poctivě dře, aby pořád vypadala tak úchvatně.

Dostala se několikrát na obálku Sports Illustrated, což je pro fotomodelky opravdový vrchol, a její letošní kolekce Beach Bunny 2013 půjde na dračku. Stejně jako sama Irina, která pro povinnosti neví, kam dřív skočit. A tím nemyslíme pracovní, ale tahle nádherná žena se poslední dobou zhlédla v charitě a pomáhá svému rodnému Jemanželinsku.

Prostě hvězda, jak má být.

Mohlo by vás zajímat

Další články