Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Žhavá galerie: Na obálce Playboye se objevily dvě krásné Češky. Dováděly v písku

Zákulisí z focení pro Playboy.
Zdroj: Se souhlasem A. Jungrová
+ Dalších 7 fotografií
Žhavá galerie

Na titulní straně říjnového Playboye pózují hned dvě krásky, a to playmate Karolína Huvarová a playmate Kristýna Táborská. Pánský magazín se tak rozhodl obálku ozvláštnit dvěma dívkami a kromě toho nabízí i řadu zajímavých rozhovorů a článků. Informace přinesl Playboy v tiskové zprávě, kterou má eXtra.cz k dispozici.

Obálku českého Playboye zdobí dvě české krásky a zároveň i playmate, a to Karolína Huvarová a Kristýna Táborská. Karolína je fitness trenérka a pro Playboy již v minulosti jednou pracovala. „Z nabídky nafotit pictorial s Kristýnou jsem skákala radostí! Kristýna je nejenom krásná žena, ale člověk se s ní opravdu ani na chvíli nenudí,“ prozradila Karolína v tiskové zprávě, kterou má eXtra.cz k dispozici.

Ani Kristýna však nepracuje pro Playboy poprvé, ale již počtvrté. „Když jsem se dozvěděla, že budu fotit zrovna s Karolínou, byla jsem nadšena! Má dokonale sportem vysekanou postavu a je s ní zábava,“ nechala se slyšet Kristýna.

Focení v pískovcovém lomu

Dívky fotily v exteriérech, konkrétně v pískovcovém lomu, a musely se vypořádat s těžkou stavební technikou. Focení začalo již časně ráno a odpoledne se již písek proměnil v Saharu a dívky odhodily svršky a odhalily kůži. Fotografie pořídila Alžběta Jungrová, oblíbená česká fotografka, která podle Wikipedie získala několik ocenění v soutěži české novinářské fotografie Czech Press Photo.

V říjnovém vydání Playboy je kromě tohoto žhavého editorialu také plno zajímavých článků a rozhovorů, například s Vanesou Lovětínskou, která se díky náhodě dostala k plastické chirurgii – ale té rekonstrukční. Na otázky také odpovídal moderátor a bojovník s duší umělce - Tomáš Vzorek.

Radka Kašpárka ničily výbuchy vzteku i alkoholismus. Pracovat se mnou bylo peklo, přiznává. Odnesl to i soutěžící MasterChefa

Související články

Další články

Nejnovější kauzy