Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

ŽHAVÁ GALERIE: Malá youtuberka Teri Blitzen vyrostla a v plavkách ODHALILA VŠE

ŽHAVÁ GALERIE: Malá youtuberka Teri Blitzen vyrostla a v plavkách ODHALILA VŠE
Zdroj: Instagram, archiv
+ Dalších 32 fotografií
Sexy galerie
Přestože už není běžnou youtuberkou, stále má půl milionu fanoušků. Teri Blitzen (19) se pořádně změnila a vyrostla z ní krásná žena, která nemá strach odhalit své půvaby. Nedávno oslavila devatenáctiny a vystavila se u moře v titěrných plavečkách!

Když před pěti lety zaznělo slovo YouTube, všem okamžitě naskočila Teri Blitzen (19). Tehdy čtrnáctiletá dívenka byla snad nejsledovanější tváří na českém internetu. Jenže čas plyne neúprosnou rychlostí a Teri vyrostla v nádhernou ženu!

Už netočí videa o tom, jaké si koupila oblečení, ale pustila se do vlastní módní značky. A fanoušci se k ní zády neotočili, na Instagramu jich pořád má přes 400 tisíc.

K jejich potěšení se přítelkyně populárního muzikanta Jakuba Stracha (25) alias NobodyListen nestydí odhalit. U moře vystavila perfektní postavičku a svým příznivcům poslala ohromné množství žhavých fotek.

Teri už se nemůže dočkat, až to bude moct udělat znovu a ukázat se v nových bikinách. "Zoufale bych potřebovala stroj času. Dost mě pohled na tyhle fotky týrá," posteskla si s tím, že co nejdřív potřebuje vyrazit na další dovolenou.

Slečna, co leze po čtyřech a štěká jako pejsek: Kafuu prozradila, jak tento virální trhák vznikal

Související články

Další články

Nejnovější kauzy