Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Žhavá galerie Dakoty Johnson: Kráska z 50 odstínů nemá nahoty nikdy dost!

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 20 fotografií
erotika
Nejdříve Padesát odstínů šedi, pak temnoty a nakonec i svobody. Dakota Johnson (29) doslova řádí ve filmech, které jsou veřejností nazývány pornem pro zralé ženy. Kromě neustálého svlékání a odhalování partií, které si jiné ženy střeží jako oko v hlavě, natáčí i scény, za které by se nestyděly ani herečky ve filmech pro dospělé.

Dakota Johnson se ve filmech 50 odstínů skutečně pořádně odvázala a nebála se natáčet scény, jakým se jiné herečky po celou dobu své kariéry usilovně brání. Nechala se bít bičíkem, páskem, zavazovat si oči, zkrátka si to na plátně rozdávala snad všemi možnými způsoby.

Dcera Melanie Griffith i mimo natáčení dokazuje, že nahotu a zřejmě zkrátka i jen své nahé tělo bezmezně miluje. Svléká se při každé příležitosti, kterou dostane, a veřejnosti tak dává příležitost k neustálému okukování jejích cenností. Podívejte se v galerii, tahle ženská se toho opravdu nebojí.

V roce 2016 její filmový milenec Christian Grey alias Jamie Dornan navštívil filmový festival v Karlových Varech. Třeba přítomné hosty a filmové nadšence překvapí svou přítomností právě Dakota i se svými poklady.

Související články

Další články