Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

ŽHAVÁ GALERIE: 5 sexy zrzek, které si podmanily české a slovenské filmy. A všechny v nich ukázaly víc, než si myslíte!

Ty zrzavé holky prostě mají něco do sebe!
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 6 fotografií
V souvislosti s životopisným dramatem z dílny režiséra Filipa Renče Lída Baarová, kde si hlavní roli zahrála sexy Tatiana Pauhofová, se opět dostaly do popředí zrzky. O těch se říká, že jsou žhavými milenkami a milence dokážou dostat do varu. Muži je totiž vnímají jako divoké, svůdné, dráždivé a vášnivé. Které Češky a Slovenky se můžou pyšnit touto výjimečnou barvou vlasů?

Slovenská filmová a divadelní herečka Táňa Pauhofová, která je typická přírodní zrzka s pihami, se nyní objevuje v médiích ve spojitosti s nejočekávanějším filmem letošní zimy Lída Baarová. Ačkoliv je pro svoji roli Táňa obarvená na tmavo, začalo se opět mluvit o tom, jak jsou dívky s rezavými vlasy sexy. A s tím nejde nesouhlasit. Nejen že jsou výjimečné a je jich poměrně málo, navíc v sobě mají kousek něčeho éterického, čeho se u blondýny či brunety dočkáme jen zřídka.

Kdo kromě Tatiany vládne československým ženám se zrzavými vlasy? Stálicí je určitě držitelka pěti Českých lvů Aňa Geislerová. Jedna z nejúspěšnějších hereček, která pochází z umělecké rodiny, studovala v mládí dva roky Pražskou konzervatoř, kterou nikdy nedokončila. Je tak jasným příkladem toho, že s talentem se prostě rodíte a je jedno, zda na něj máte papír, či nikoli.

Poměrně novým objevem na české scéně je také mladičká dívka s ohnivými vlasy Anna Linhartová. Dcera herečky a bývalé oblíbené moderátorky rádia Frekvence 1 Jitky Asterové (56).

Půvab a atraktivní vzhled zrzky pomohl také další známé osobnosti. Markéta Hrubešová, která je dnes již matkou dcery Christel Lilly Krausové, byla díky neobvyklému vzhledu vyhledávanou fotomodelkou. Hrubešová natočila už jako 17letá holka se souhlasem rodičů několik erotických scén po boku Lukáše Vaculíka ve filmu Oznamuje se láskám vašim.

Vica Kerekes, která nyní žije v Budapešti, stylově uzavírá naši pětici smyslných zrzavých krásek.

Být zrzkou je prostě výhoda. Nejen díky neobvyklému vzhledu, ale také díky tvrzení odborníků, že rusovlásky mají nízkou hladinu antistresového hormonu, to znamená, že žijí v permanentním vzrušení.

Související články

Další články