Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci eXtra na Ukrajině Oktagon 54 Survivor 2024

Hvězda StarDance v péči terapeuta. Darija Pavlovičová promluvila o svých démonech. Bez odborné pomoci se neobejde

+ Dalších 6 fotografií

Ačkoli před nástupem do StarDance tomu nevěřila, probojovala se sympatická herečka Darija Pavlovičová pod vedením tanečníka Dominika Vodičky až do předposledního kola taneční show. V rozhovoru pro eXtra.cz prozradila, jak bojuje se svými démony a jestli jí díky soutěži chodí nabídky na rande. 

Osobní démoni

Mladičká herečka Darija Pavlovičová a její taneční partner Dominik Vodička se úspěšně protančili do předposledního kola oblíbené taneční soutěže StarDance. Jednou z disciplín, které se věnovali, byl i moderní scénický tanec, který si oba velmi užili.

"Cítím se úžasně, vypustila jsem svoje démony a cítím se fakt moc dobře," řekla eXtra.cz se šťastným úsměvem Pavlovičová, která svým talentem všechny překvapila a je horkou favoritkou na vítězství. "Ten tábor StarDance jsme prošli úplně celej, takže já jsem naprosto šťastný, že jsem si mohl užít každé kolo, být tady a tančit. To je pro mě vlastně to největší přání, které jsem měl, abychom to zažili od začátku do konce," doplnil ji mladý tanečník s nadšeným úsměvem.

Pavlovičová během živého vysílání několikrát promluvila o svých démonech. "To jsou moji osobní démoni a já se o ně asi nebudu moc dělit. myslím si, že moji démoni mají zůstat se mnou, a až třeba přijde nějaký čas, kdy o nich promluvit, tak přijde, ale teď to ještě není," prozradila Darija.


Stále single

Herečka s démony bojuje nejen pomocí tance, ale pravidelně navštěvuje i terapeuta. "Mám svou terapeutku, takže když potřebuju, je mi vždycky k dispozici, ale snažím se to řešit sama, nebo občas s Dominikem během tréninku, kde to opadne v návalu emocí," uvedla Darija a dodala, že její taneční partner je sám skvělým terapeutem.

Protože je Darija nyní každý týden pravidelně na televizních obrazovkách, rozšířila se i její fanouškovská základna na sociálních sítích. Přišly i nabídky na rande? "Občas mi tam přistane taková nějaká zprávička typu pojďme se poznat líp, pojďte mi povyprávět o vašem životě, vlastně takový až moc oficiální pozvánky na nějaký večeře, ale jinak ne," uvedla se smíchem kudrnatá kráska, která je stále nezadaná. "Já jsem sama a jsem spokojená," řekla s úsměvem.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy