Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Žhavá dvojčata Veronika a Katka jsou v kurzu

+ Dalších 5 fotografií
fotky
Sexy dvojčata Kateřina a Veronika Hunkovy si vyrazily do Prahy na nákupy. Protože jsou mistryně ČR v gymnastickém aerobiku, zvolily si dámskou sportovní značku Soccx. Podívejte se, jak jim to slušelo. Jsou k nakousnutí, co říkáte?

Blonďaté krásky začínají jít do hlubokého podvědomí lidí. Jejich účty na instagramu vypadají, jako když otevřete módní časopis. Vždy krásně upravené, nalíčené a stylové. O sledující rozhodně nemají nouzi a přibývá jich čím dál víc!

A o to tu právě jde. Díky jejich půvabu a začínající popularitě dostávají sestry Hunkovy nabídky od různých firem a tak není divu, že je oslovila firma Soccx a holky na to kývly. Nutno říct, že jim to moc sluší a jsou k nerozeznání. Stříbrná nebo růžová? Obojí pecka. Vypadá to, že by byly kočky úplně ve všem!

A jaké mají plány? Zatím mají našlápnuto skvěle, ale tlak v showbyznysu je velký a je jen na blonďatých kráskách, jak se s tím poperou. My se jen můžeme těšit s čím přijdou…

Mohlo by vás zajímat

Další články