Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Žhavá Dara Rolins: Předvedla se polonahá jen v tepláčkách a prozradila, co nosí do postele

Zdroj: Archiv
+ Další fotografie
Nahoře bez
Dara Rolins přidala fotografii, která potěší nejednoho fanouška. Pochlubila se svou vypracovanou postavou a zapózovala nahoře bez jen ve volných kalhotech.

Ačkoliv se to podle poslední instagramové fotografie možná nezdá, Dara Rolins (48) nespí nahá. „Nejraději mám pánské trenky nebo boxerky a triko,“ vysvětlila pod poslední fotografií, na níž pózuje nahoře bez jen v dlouhých pánských kalhotách, které decentně zdůrazňují její štíhlý pas.

V popisku fotografie také dodala, že triko na spaní musí mít vždy bílou nebo světlou barvu. V černém tričku nikdy nespí, protože to prý neprospívá zdravému spánku. „Vlastně ani nevím, kdo to kdy řekl, ale jedu si to takhle už roky, a proto mě v černé spát nikdy neuvidíte.“ Nakonec zažertovala, když napsala, že většina z jejích sledujících ji neuvidí spát ani v bílé.

Ráda provokuje

Dara na svých sociálních sítích ráda provokuje fanoušky svými polonahými fotografiemi. Není divu, ve svých osmačtyřiceti letech má velmi pěknou postavu, která ale nevznikla sama od sebe. Zpěvačka na sobě tvrdě maká a v několika rozhovorech uvedla, že cvičí poctivě každý den. Zároveň dodává, že díky práci, kterou dělá, je v podstatě neustále v pohybu, což jí také prospívá.

Související články

Další články