Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020 koronavirus

Nejnovější kauzy

ŽHAVÁ Čvančarová vyzvala Bolka Polívku k vášnivému tangu. Manžel Čadek tomu musel přihlížet!

+ Dalších 24 fotografií
Vášní detektiva Olina Nekuly, kterého ztvárňuje Bolek Polívka, je argentinské tango, takže o pár tanečních čísel nebude nouze. Taneční partnerkou mu bude Johana v podání Jitky Čvančarové, po které pokukuje. Do natáčení Černých vdov se tak zapojil i profesionální mistr České republiky v latinskoamerických tancích, majitel tanečního studia Tančírna a mimo jiné i manžel Jitky Čvančarové, choreograf Petr Čadek.

Olin Nekula se setká s Johanou na tanečním parketu a slovo dá slovo a za pár minut se už oba pohupují v rytmu tanga. Nad tím vším dohlíží nejen režisér Radek Bajgar, ale i taneční mistr Petr Čadek, kterého si režisér přizval na natáčení.

„Hrál jsem v podstatě sám sebe, tak snad jsem to nezkazil,“ říká s úsměvem Čadek, který měl za úkol připravit choreografii pro všechny taneční obrazy. „Radek měl určitou představu, poslal mi nějaké návrhy, já k tomu dal své postřehy a ukázal mu svou představu. Líbila se mu a pak už jen zbývalo to ostatní naučit.“

Boleslav Polívka strávil několik tréninků v tanečním studiu a piloval kroky. „Bolek to zvládl asi za tři tréninky, je šikovný a fajn chlap. Učil jsem ho klasické tango, které se učí v tanečních. Známe se dlouho, takže odpadala ta nervozita z toho, že se bude učit tančit.

Bylo to takové přátelské setkání.“ Aby nebyl parket na obrazovce prázdný, společnost hercům dělali studenti z tanečního studia. „Aby to bylo autentické, tak jsem vybral pár studentů z Tančírny a samozřejmě i naše lektory. S Bolkem tančila Petra Kostovčíková a s Markem Lamborou Alice Stodůlková.“

O svou manželku Jitku Čvančarovou (41), kterou k tanci vyzve Polívka, se postaral tanečník sám. „S Jitkou jsme to trénovali doma, to je výhoda,“ usmívá se Čadek, který byl s výsledkem víc než spokojený. „Samozřejmě že se to nepovedlo na první dobrou, točilo se to víckrát. Finální záběry jsem viděl na kontrolní produkci a bylo to fajn. Kontroloval to i režisér, se kterým se dělalo skvěle. Pohlídal všechno a věci, které bych řešil já, tak s nimi přišel dřív,“ uzavírá choreograf své působení v seriálu.

Jak to nakonec párům při tanci slušelo a proč se Johana ocitla na tanečním parketu, se diváci dozvědí v neděli ve 20:15 na TV Prima v dalším pokračování seriálu Černé vdovy.

Související články

Další články