Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Žhavá Brigita porotce ze StarDance Chlopčíka: Seznámili se, když jí bylo pouhých 15

Zdroj: Se souhlasem Brigity Chlopčíkové, Profimedia, koláž eXtra.cz
+ Další 2 fotografie
Krásná manželka

Zdeněk Chlopčík (64) si před začátkem taneční soutěže StarDance odjel užít dovolenou do Chorvatska. Společně s ním jela i jeho krásná manželka Brigita (45), která se nebála odhalit svou snovou postavu v plavkách, a také syn Samuel.

Porotce Zdeněk Chlopčík vzbuzuje v taneční show StarDance respekt a jeho odborných názorů se obávají jak celebrity, tak i profesionální tanečníci. V soukromí je to šťastně zadaný muž. Se svou ženou Brigitou a synem Samuelem vyrazili na ostrov Pag do Chorvatska užít si moře a sluníčko.

Brigita na své sociální sítě začala přidávat snímky od moře a Chlopčíkovi může kdejaký muž závidět. Na svůj věk má skutečně výstavní postavu, což je jasně vidět zvlášť tehdy, když se zvěčnila jen v plavkách.

Z jejich vztahu měla obavy

Oba se poznali nejdříve jako taneční partneři, ale jejich vztah nakonec přerostl v lásku. V době seznámení bylo Brigitě pouhých patnáct let a Chlopčíkovi už třiatřicet. Bylo tak na místě, že se Brigita bála, jak to celé nakonec dopadne. „Byl o hodně starší, než jsem byla já. Měla jsem z toho obavy,” uvedla před časem v pořadu 13. komnata.

Všechny obavy ale překonali, vzali se v roce 2005 a jsou spolu dodnes. Společně vedou taneční školu.


Související články

Další články