Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Žhavá Berenika Kohoutová jasně zastínila Anetu Krejčíkovou! Tyhle dvě holky se perou o titul nejrajcovnější kočky v Tváři!

Co myslíte vy? Za nás jasně Berenika!
Máme za sebou další díl pořadu Tvoje tvář má známý hlas. A bylo v něm pořádně horko! Berenika Kohoutová se svojí Rihannou naprosto převálcovala Anetu Krejčíkovou!

Další sobotní večer je pomalu za námi a s ním i další díl pořadu Tvoje tvář má známý hlas. Berenika Kohoutová naprosto překvapila. Její show byla erotická natolik, že by se pořad s takovouhle podívanou měl vysílat, až když děti v klidu spinkají.

Hned ze startu davy napumpovalo trio Fialová, Slováčková a Procházková. Pánové najednou znejistěli. Se svým hitem Lady Marmelade se vyparádily jako Pink, Lil Kim a Christina Aquilera. I na moderátorovi Ondrovi Sokolovi bylo poznat, že si pomýšlel na své choutky.

Později ale přišla Berenika Kohoutová se svojí Rihannou, a to už nikdo nezvládl. Místo bubnů, které zněly v písni Umbrella, doprovázely Kohoutovou i panty, když padaly na podlahu. Berenika naprosto trumfla Anetu Krejčíkovou a v sále začalo být sakra horko.

Co myslíte? Poperou se ještě holky o titul nejžhavější kočky Tváře?

Související články

Další články