Žhavá Anife Vyskočilová i Andrea Bezděková v průhledném topu: Nejhlubší výstřihy na party Primy
Na tiskovce televize Prima bylo hodně odvážných krásek, které dorazily do Staré čistírny odpadních vod v Praze ve velkém stylu. Některé hvězdy přítomným skoro vyrazily dech svými napěchovanými dekolty. Mezi nimi třeba modelka Andrea Bezděková, moderátorka Anife Vyskočilová nebo účastnice Zrádců Sarah Horáková, jak zachytil přítomný fotograf eXtra.cz.
Čtvrteční party Primy byla napěchovaná slavnými osobnostmi z českého i slovenského showbyznysového rybníčku. Kromě známých a oblíbených moderátorů přišli také účastníci reality show Zrádci či herci z primáckých seriálů a filmů. Na místě byli i fotografové eXtra.cz.
Některé osobnosti navíc překvapily svými odvážnými outfity. Jeden z nejhlubších výstřihů na party ukázala modelka a účastnice první řady Zrádců Andrea Bezděková. Na sobě měla upnutý černý korzet, který v oblasti břicha prosvítal. K němu jako kontrast zvolila široké džíny a černé balerínky.
Exotická Anife
Nadupaný dekolt předvedla blonďatá finalistka Zrádců Sarah Horáková. Dlouhé, smaragdově zelené šaty se pyšnily pořádným výstřihem.
Anife Vyskočilová na party přinesla exotickou krásu. Moderátorka s bulharskými a tureckými předky oblékla krátký top se spadlým ramenem, kalhoty a krátkou bundičku se zlatými detaily v oblasti ramen. A rozhodně byla k nepřehlédnutí.
Doporučené video: Rozhovor se Sarah Horákovou.
Bez podprsenky a v obtáhnutých modrých šatech se na party objevila i influencerka Eliška-Jana Auerová. Ta si večer velmi užívala a fotografové eXtra.cz ji v průběhu večera zachytili během divokého tanečku, který předvedla.
Kdo další na party Primy dorazil, na to se podívejte v galerii.
Související články

Kotek s cigaretkou, vysmátá Kubelková či přítulný Hejlík. Bujará party po Zrádcích

Nečekaná podpora pro Spicy Páju. Sarah ze Zrádců mu vysekla poklonu a uplivla si nad Clashem

Zamračená Podzimková, rozjetá Horáková či Popelka Kubelková: Odchody z hvězdné party Primy plné emocí

Kavalčík urvaný ze řetězu, Kotek jako Indiana Jones a rozdivočelí Zrádci. Bujarý večírek Primy plný hvězd

Rozjeté hvězdy Zrádců, veselá Perkausová a smyslné tanečky slavných krásek. Alkohol tekl na party Primy proudem

Nicole ze Zrádců ukázala hluboký výstřih, Sáře Korbelové prosvítaly bradavky. Vnadné krásky na tiskovce Primy

Bezděková a Tuna se předhání ve lžích a zradách. Ve Zrádcích dojde na slzy i pohřbení zaživa

Vše, co potřebujete vědět o Zrádcích: První Zrádce Luděk Staněk vyřazen
