Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Žhavá Aneta Krejčíková 5 měsíců po porodu: Předvedla se pouze ve spodním prádle!

Zdroj: Instagram
+ Dalších 28 fotografií
Sexy fotky
Přesně před 5 měsíci přivedla Aneta Krejčíková (27) na svět prvního syna Beníka. Hvězda nekonečného seriálu Ulice od té doby urazila pořádný kus cesty. Většina těhotenských kil šla dolů a na zbytku chce herečka ještě zapracovat. Přesto se už teď ukázala pouze v krajce!

Aneta Krejčíková patří bez diskuse k nejkrásnějším českým herečkám. Nic na tom nezměnil ani porod, který má herečka z nekonečného seriálu Ulice za sebou.

Zatímco některé maminky se stydí a mají problém jít do plavek, Krejčíková mezi ně rozhodně nepatří. Stydět se totiž nemá za co. "Takhle... Včera to bylo přesně 5 měsíců od porodu. Upřímně se necítím být ještě úplně ve formě. Potřebuju se zpevnit a shodit pár kilo, abych byla spokojená," přiznala ale Aneta, že ještě je na čem pracovat.

Sexy snímky nafotila Krejčíková coby tvář butiku LaMarque s luxusním spodním prádlem.

A jak si půvabná blondýnka užívá mateřství? Syna Beníka se nemůže nabažit. „Chtěla jsem vždy upřímného, pozorného, láskyplného, laskavého, zábavného, chytrého, empatického, odvážného a celkově krásného muže s velkým srdcem. Cítím, že tady jeden roste,“ napsala nedávno na Instagram. A redakci eXtra.cz svěřila, že prvním potomkem výroba dětí zdaleka nekončí!

Související články

Další články