Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Žhavá Agáta Hanychová nafotila odvážné snímky. Ukázala dlouhé nohy i svůdnou ženskost

Agáta Hanychová na profesionálních fotkách.
Zdroj: Koláž eXtra.cz/Se souhlasem Petr Kozlík
+ Dalších 14 fotografií
Fotografie

Agáta Hanychová (38) je na žhavé focení zvyklá. V minulosti už pózovala pro magazín Playboy, kde toho ukázala opravdu hodně. Nyní nafotila decentnější snímky s fotografem Petrem Kozlíkem, které má redakce eXtra.cz k dispozici. Sama Agáta snímky popsala jako ty nejkrásnější, které kdy fotila. Některým lidem v komentářích na sociálních sítích ale připadají trochu depresivní, i vzhledem k tomu, že jsou všechny černobílé. 

Influencerka Agáta Hanychová se spojila s fotografem Petrem Kozlíkem a make-up artistkou Martou Rajohnson a nechala se zvěčnit na černobílých snímcích. Dvě fotky z focení zveřejnila Agáta i na sociálních sítích. „Nejlepší focení mého života a nejhezčí fotky,“ pochvalovala si.

Ani jeden snímek nebyl vulgární a série působí spíše něžně. Agáta ukázala sice i kůži, ale velmi decentně. Rozhodně ne tak moc, jako tomu bylo například během focení pro pánský magazín Playboy před lety.

Reakce lidí

V komentářích se ihned začaly objevovat pochvalné komentáře. „Krásná,“ napsala kamarádka Ornella Koktová. „Jo!“ podpořil ji Josef Kokta. „Boží fotky,“ připsala Týna.Fajne, dobré to je, punk, živé, rebelské, jako vy. A moc vám to konkrétně tady na těch fotkách sluší. A věřím, že i samotné focení byla zábava a zážitek, a o tom to též je,“ komentovala Kamila. Velice impozantní prostředí, takové rebelské, svůdné. Krásné fotky, vypadáte velice šťastně,“ připsala Iveta.

Doporučené video: Rozhovor s Agátou Hanychovou o svatbě s Mirkem Dopitou.

Nechyběli ale ani rýpalové či tací, kterým se snímky zkrátka nelíbily. „Fotky hezké, ale depresivni, jak z psycho léčebny. Nic ve zlém,“ napsala Martina. „Trochu depresivní,“ komentovala Květoslava. „Nevím proč, ale je to jak chodba na jatkách někde. Více by vám oběma slušelo jiné prostředí. Je to až moc psycho,“ připsala svůj názor Lenka.

Na fotografie, které má redakce eXtra.cz k dispozici, se podívejte v galerii.

Královna kabelek a šátečků Alena Schillerová: Když vidím staré fotky, šla bych se zastřelit

Související články

Další články

Nejnovější kauzy