Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Žhavá 50 na krku: 6 českých hvězd, jež se chlubí skvostnou figurou

Zdroj: foto S. Krainové / foto D. Peštové / koláž eXtra.cz
+ Dalších 6 fotografií
galerie

I na prahu padesátky mohou ženy vypadat fantasticky, důkazem toho jsou i známé české osobnosti. Fantastickými těly se mohou chlubit nejen modelky Daniela Peštová (50), Simona Krainová (48) nebo Tereza Maxová (49), ale také cvičitelka Hanka Kynychová (53) nebo herečka Lucie Benešová (46) s Alicí Bendovou (47).

Těžké věřit, že topmodelka Daniela Peštová již oslavila své padesáté narozeniny. Stejně jako modelka Simona Krainová, která oslaví padesátku až za dva roky, nebo modelka Tereza Maxová jsou důkazem toho, že věk je skutečně pouze číslo a se svými křivkami by se ihned mohly postavit na modelingové molo vedle o generaci mladší ženy.

V dechberoucí kondici se také udržuje cvičitelka Hanka Kynychová, která v době pandemie se svými fanoušky sdílela několik provokativních, zcela nahých snímků.

Herečky Lucie Benešová a Alice Bendová mají před oslavou půl století ještě pár let. I ony ale předvádí pevné křivky a jejich skvělou postavu jim chválí desítky tisíc fanoušků na sociálních sítích.

V galerii se podívejte, jakými dalšími ženami, které se pohybují okolo věkové hranice padesáti let, se může Česko chlubit.

Související články

Další články