Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Zharmonizujte si čakry a buďte zatraceně sexy

Zharmonizujte si čakry a buďte zatraceně sexy
Zdroj: www.estemia.cz
+ Dalších 5 fotografií
Šperky
Minerální kameny provází lidstvo již po celé věky. Neodolatelná krása svým způsobem přitahuje každého z nás. A nelze přehlédnout jakousi tajemnou energii, která obestírá jednotlivé kameny.

Mezi ženami i mnohými muži se objevil nový trend - náramky a šperky z minerálů. Přirozená touha po návratu k přírodě se hlásí o slovo a originální šperky z minerálních kamenů nyní zažívají boom.

Mnoho z těchto kamenů historicky sloužilo jako symboly moci, nebo byly využívány pro své léčivé účinky. Dokážeme vnímat jejich rezonanci a vibrace v našem energetickém poli. Vyrovnávají tak všechny roviny naší osobnosti, působí na naši auru, harmonizují čakry a harmonizují všechny energie.

Proč se lidé zdobí šperky z minerálních kamenů?

Šperky z minerálních kamenů, ať už to jsou minerální náramky, shamballa náramky, wrapy nebo náhrdelníky jsou nádherným a v současné době také velice populárním módním doplňkem. Každý z nás může vybraným kouskem vyjádřit sebe sama a zároveň tak podpořit záměr, který má ve svém aktuálním životě. Je úžasné, kolik existuje druhů, z jakých překrásných účinků a barev můžeme vybírat. A váš outfit, ten teprve dostane ten správný šmrnc!

Obyčejná „cetka“, nebo jde o něco víc?

Nejsou to jen šperky, ale také naši průvodci, ochránci, naše amulety a talismany. Pomáhají nám například snížit stres, zlepšit spánek, zmírnit bolesti hlavy, ale také třeba přivolat lásku, zvýšit sebevědomí a podpořit důvěru v sebe sama a své schopnosti. Nošením šperků z minerálů na svém těle, umožníte jednotlivým kamenům, aby jejich energie mohly intenzivněji působit ve vašem energetickém poli a tedy, aby se jejich účinky mohly lépe projevit ve vašem životě.

Přemýšleli jste někdy nad tím, jak významnou nádherou se to vlastně můžete ozdobit? Všechny minerály mají svou naprosto unikátní chemickou strukturu. Jen pomyslete na jejich původ. Vznikaly v době, kdy vznikala také naše planeta Země, její energie a vývoj je v nich zachycen.

Jak si vlastně vybrat?

Trápí vás nedostatek peněz, hledáte romantickou lásku, toužíte otěhotnět, pozvednout své sebevědomí, zbavit se migrény či konečně najít smysl svého života? Přečtěte si o účincích jednotlivých kamenů, a vyberte si takový náramek, který svým složením odpovídá vašim potřebám a aktuální životní situaci. Náramků či jiných šperků z minerálů můžete mít i více, naše životy plynou a naše potřeby a touhy se neustále mění a vyvíjejí.

Vhodnou kombinaci kamenů můžete vybírat též podle znamení zvěrokruhu, nebo podle barev, které vám sedí. Nejlepší způsob výběru minerálního šperku však zajistí vaše intuice. Vaše vědomí, které cítí energie těchto kamenů, pracuje pro vás a nasměruje vás ke šperku, který vám pomůže zapracovat na aktuální životní situaci, vybere vám šperk, který vám prostě udělá dobře.

Harmonizujte svůj vztah

Nemusí se jednat jen o šperky pro jednotlivce. Absolutním hitem jsou například i čakrové náramky pro páry. Vyjadřují váš vztah k vašemu partnerovi a harmonizují čakry. Celý den tak můžete cítit vzájemné propojení a výjimečnost vašeho vztahu. Ukažte své spojení prostřednictvím nádherných náramků, které jsou naprosto originální.

Šperky a náramky z minerálních kamenů jsou úžasné, sluší všem, ať už jste romantická víla, nebo sexy vamp, svůj kousek určitě najdete. Minerální náramky a šperky jsou aktuálně absolutně IN a trendy, hodí se ke každé příležitosti a navíc vás doslova pohladí po duši. Vyberte si ten svůj, nebo obdarujte své blízké, uvidíte, kolik radosti s nimi uděláte.

Staňte se originálním spolutvůrcem svého šperku

Nedaří se vám najít ten svůj šperk, máte vlastní nápad, nebo prostě chcete něco, co nemá nikdo jiný? Na Estemia.cz si můžete nechat vyrobit naprosto jedinečný šperk na přání. Vytvoříte tak minerální, ocelové, stříbrné či dřevěné náramky, náhrdelníky, klíčenky, nebo třeba náušnice zcela dle vašeho přání, či návrhu. Vybírat můžete z mnoha minerálních kamenů, ať už vás zaujmou svou barvou a vzhledem, či jejich konkrétními účinky. Kombinovat je pak můžete s různými komponenty z hypoalergenní chirurgické oceli a stříbra Ag 925, nebo korálky z exotických dřevin. Udělejte si radost a zažijte změnu, ten správný čas je právě teď!

Zdroj informací o špercích z minerálů: www.estemia.cz

Související články

Další články

Nejnovější kauzy