Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Zhádali se do krve… Tomáš Řepka ve svém Blikanci odhalil pozadí přátelství s Jardou Blažkem

Fotbalový gólman Jaromír Blažek se řadí k blízkým přátelům někdejšího fotbalového bouřliváka Tomáše Řepky. Jenže i jejich vztahy byly v minulosti poznamenány drsnými slovními přestřelkami. V novém díle oblíbeného pořadu na některé z nich dokonce zavzpomínají. Slavný sparťanský brankář také prozradí, čím se aktuálně živí a proč by se měl Řepka stát fotbalovým trenérem.

„My jsme měli velké spory na hřišti a ty jsi byl jeden z mála, který mi dokázal oponovat,“ vzpomíná Řepka směrem k Blažkovi, co se před lety na fotbalovém trávníku při zápasech dělo. „V té době už jsme byli velký kluci,“ odvětilo Řepkovi někdejší brankářské eso. A v tu chvíli se otevírá brána do vzpomínek, kdy se oba dokázali pohádat opravdu drsně.

Oba pánové jsou dodnes kamarádi, i když profesionální kariéru před lety pověsili na hřebík. A co dnes brankář, který si v minulosti často vysloužil potlesk fanoušků za fantastické zákroky, dělá? Čím by se chtěl živit a co by profesně odmítl? Podívejte se na video, ve kterém Tomáš Řepka vyzpovídal brankářskou legendu.

Související články

Další články