Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

VIDEO: Zfetovaný naháč prolézal ventilací královéhradecké nemocnice

Bizarní zákrok prožili policisté a hasiči v Hradci Králové. Čtyřicetiletý muž pod vlivem drog se tam choval nevhodně a ničil vybavení nemocnice, díky čemuž na něj zdravotníci zavolali policisty. Než ale policisté dorazili, muži, který evidentně neprožíval příjemný "rauš", se podařilo uniknout do ventilačního systému, kde jeho "odlov" musel probíhat za mnohem stísněnějších podmínek. Podívejte se na video, které pořídili sami policisté.

"Na místě se nacházel muž (40 let), který měl vyšplhat do mezistropního prostoru. Policisté s ním ihned navázali komunikaci. Muž však nehodlal prostor opustit a bylo velmi těžké s ním komunikovat. Navíc i nadále demoloval prostor kolem sebe. Zasahující policista s kolegou hasičem se proto rozhodli za mužem do mezistropního prostoru vydat, ten však před nimi začal ustupovat," líčí napínavý odlov problémového muže policejní mluvčí Lucie Konečná z KŘP Královéhradeckého kraje s tím, že policista s hasičem to rozhodně nevzdali.

"Kvůli stísněnému prostoru bylo složité se k muži přiblížit a zpacifikovat ho. Díky neustálé komunikaci a mimo jiné i vyjednávání policistky obvodního oddělení Hradec Králové se podařilo muže přesvědčit, aby se přiblížil k otvoru a policisté mu pomohli zpět na zem. Zde si ho opět okamžitě převzali do péče lékaři," dodala Konečná.

Zdroj náhledového obrázku a videa: Policie ČR

Související články

Další články

Nejnovější kauzy