Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Zfetovaný muž v Pardubicích nabízel po honičce pervitin i překvapeným strážníkům

Bizarnější případ už pardubičtí strážníci velmi dlouho nezažili. Muž, kterému se nejdříve nechtělo zastavit policejní hlídce, totiž bez problémů přiznal, že je pravidelným uživatelem pervitinu a že jej i prodává. Překvapeným městským policistům dokonce poté dávku drogy nabídl. Nejenže odmítli, ale ještě jej zadrželi a předali Policii ČR.

"Hlídka strážníků v Pardubicích si v noci všimla vozidla, které jede v pruhu vyhrazeném pro MHD, a proto se vozidlo rozhodla zastavit a řidiče na přestupek upozornit. Řeklo by se, že rozblikané policejní auto v noci prostě přehlédnout nejde. Ale řidič zastavovaného vozidla jako by se snažil dokázat, že je slepý. Choval se, jako by se jej situace netýkala, a hlídku za sebou ignoroval. Zastavil až po několika stech metrech. Strážníkům už v té chvíli známý a povědomý 29letý muž sdělil, že nezastavoval proto, že se chtěl projet, aby ho kamarádi viděli. To nebyla jediná podivná odpověď, která z něho vypadla, a následovala proto dechová zkouška na alkohol s negativním výsledkem a zkouška na návykové látky s výsledkem přesně opačným," uvádí mluvčí strážníků na jejich facebookovém profilu.

"Řidič ani nezkoušel nic zapírat, strážníkům se rovnou pochlubil, že je uživatelem pervitinu, a hned jim nabídl, jestli si nedají také. Hlídka jeho nabídku s díky odmítla, což se řidič snažil kontrovat změnou nabízeného sortimentu a nabídl marihuanu či další drogy. Mezitím strážníkům sdělil, že je prodejcem těchto látek. Jediné, co nemohl nabídnout, bylo řidičské oprávnění, a tak se příběh uzavřel," končí poněkud bizarní zprávu mluvčí Městské policie Pardubice.
Zdroj náhledové fotografie a videa: MP Pardubice

Související články

Další články