Dva dospělí lidé, patrně manželé, se natolik zfetovali heroinem, že poté zkolabovali na ulici za denního světla. Otřesný případ se stal v memphiské čtvrti Walgreens ve státě Tennessee.

Jeden z přítomných, který celý incident natočil, se stal terčem obrovského opovržení. Lidé ho kritizují za to, že zfetovanému páru nijak nepomohl a pouze si je natáčel. Courtland Garner však nebyl jediný, kdo nic neudělal. Kolem páru se potulovalo více lidí a nikoho nenapadlo zavolat sanitku.

Všichni přítomní se pouze na manžele dívali, fotili si je a točili. Pár byl naprosto mimo. Oba dva se svíjeli v křečích a velkých bolestech na zemi.

Názory lidí se liší. Jedni tvrdí, že je to příšerné a je jenom dobře, že muž video natočil. Může prý pomoct v boji proti užívání drog. Když mladí lidé na vlastní oči uvidí, co droga způsobuje, určitě se jí vyhnou obloukem. Druhá skupina lidí je toho názoru, že přihlížející měli okamžitě zavolat záchrannou službu a tohle chování je nedůstojné.

Dvojice se nakonec přece jenom dostala do nemocnice. Tohle není bohužel první případ, kdy zfetovaní lidé leželi bezvládně na zemi. Takových případů v Americe přibývá. Nedávno se zfetovali dva naprosto nezodpovědní rodiče přímo za volantem a vzadu v autě měli malé dítě.