Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

ZFETOVAL ORANGUTANA a chtěl ho propašovat: Vezl ho v piknikovém koši!

+ Další 2 fotografie
Nelegální odchyt
Ruský turista měl zřejmě plné zuby psů i koček, a tak se rozhodl, že si pořídí opravdu speciálního domácího mazlíčka. Jenže si zvolil ohrožený druh primátů, konkrétně orangutana, a za to teď půjde bručet.

Andrej Zhestko (27) si chtěl prý pořídit zvláštního domácího mazlíka, a tak se vydal na dovolenou na Bali. Zvolil si velmi atypický kousek. Primáta, který je považován za ohrožený druh, nacpal do proutěného koše, a aby toho nebylo málo, tak ho zdrogoval. Uspal ho prášky na alergii smíchanými s mlékem.

Po úspěšném zabalení orangutana se vydal na mezinárodní letiště Bali a zkusil štěstí s propašováním uspaného zvířete. Nicméně to bylo marné. Zaměstnanci letiště zůstali v šoku, když v ratanovém košíku objevili spícího primáta. Ruský turista se obhajoval slovy, že orangutana koupil za 2 200 liber (69 000 Kč), což mu stejně nepomohlo. Dle webu The Sun byl Andrej vybaven, jako kdyby přepravoval dítě. Zřejmě mu na novém mazlíčkovi hodně záleželo.

Pašerák zvířat nyní může strávit až pět let ve vězení. Nyní je dvouletý samec v péči ochranářů přírodních zdrojů Bali.

Mohlo by vás zajímat

Další články